Lesson 9: Grocery Shopping

39 minutes
Share the link to this page
Copied
  Completed
You need to have access to the item to view this lesson.
One-time Fee
R4,325.55
B$1,621.87
₺2,488.94
฿9,328.80
S$399.49
₨45,866.60
₱14,344.38
NZ$418.50
NOK kr2,493.42
₦113,620
RM1,232.78
₩336,626.16
₹22,059.14
₪975.58
HK$2,322.59
£215.19
€248.71
DKK kr1,849.73
CHF 273.08
CA$368.11
Лв486.56
৳25,348.64
A$388.12
د.إ1,098.23
$299
¥47,080.51
MX$5,380.86
QR1,088.89
P4,201.09
KSh38,520.17
E£14,184.23
ብር46,399.98
Kz272,731.05
CLP$272,296.31
CN¥2,104.06
RD$18,709.25
DA38,807.48
FJ$683.91
Q2,289.42
GY$62,508.83
ISK kr37,572.34
DH2,737.77
L5,056.46
ден15,685.94
MOP$2,394.70
N$5,010.51
C$10,992.03
रु42,818.92
S/1,005.83
K1,270.58
SAR1,121.39
ZK6,757.50
L1,296.79
Kč6,200.86
Ft98,634.56
SEK kr2,767.97
ARS$433,325.77
Bs2,064.66
COP$1,152,267.92
₡149,169.11
L7,868.44
₲2,003,764.31
$U11,720.49
zł1,072.96
Already have an account? Log In

Sign Up

Share

Share with friends, get 20% off
Invite your friends to LearnDesk learning marketplace. For each purchase they make, you get 20% off (upto $10) on your next purchase.