Diets

1 hour 9 minutes
Share the link to this page
Copied
  Completed
You need to have access to the item to view this lesson.
One-time Fee
$295
€262.21
£221.73
CA$411.30
A$460.28
S$383.01
HK$2,294.73
CHF 245.35
NOK kr3,059.35
DKK kr1,956.46
NZ$499.06
د.إ1,083.53
৳35,960.92
₹25,195.92
RM1,268.94
₦474,097.45
₨83,160.28
฿9,726.14
₺11,435.79
B$1,667.95
R5,368.94
Лв512.32
₩411,786.89
₪1,044.97
₱16,335.62
¥42,885.77
MX$5,735.82
QR1,074.09
P4,017.51
KSh38,158.25
E£14,933.01
ብር39,709.02
Kz269,040
CLP$275,438.55
CN¥2,131.47
RD$17,414.44
DA39,258.97
FJ$670.18
Q2,272.64
GY$61,732.96
ISK kr38,529.95
DH2,732.36
L5,043.19
ден16,157.74
MOP$2,363.77
N$5,508.77
C$10,888.26
रु40,010.08
S/1,077.34
K1,197.18
SAR1,106.54
ZK8,207.13
L1,342.36
Kč6,542.68
Ft105,978.75
SEK kr2,864.95
ARS$332,578.69
Bs2,037.64
COP$1,253,802.40
₡149,456.40
L7,678.58
₲2,369,875.12
$U12,324.28
zł1,109.74
Already have an account? Log In

Sign Up

Share

Share with friends, get 20% off
Invite your friends to LearnDesk learning marketplace. For each purchase they make, you get 20% off (upto $10) on your next purchase.