Land Use

1 minutes
Share the link to this page
Copied
  Completed
You need to have access to the item to view this lesson.
One-time Fee
$99
€84.08
£73.33
CA$135.45
A$147.38
S$127.12
HK$769.40
CHF 78.12
NOK kr990.93
DKK kr628.19
NZ$169.60
د.إ363.57
৳12,099.45
₹8,888.82
RM400.80
₦143,657.91
₨27,735.94
฿3,076.81
₺4,240.91
B$548.88
R1,650.13
Лв164.37
₩142,790.67
₪316.05
₱5,812.14
¥15,500.92
MX$1,773.16
QR360.90
P1,301.54
KSh12,766.05
E£4,707.82
ብር15,404.88
Kz90,316.32
CLP$89,684.10
CN¥693.66
RD$6,206.31
DA12,841.08
FJ$224.65
Q758.57
GY$20,714.48
ISK kr12,447.27
DH903.36
L1,660.97
ден5,176.02
MOP$793.09
N$1,647.87
C$3,643.85
रु14,226.49
S/333.17
K427.58
SAR371.49
ZK2,235.16
L428.18
Kč2,038.37
Ft32,531.40
SEK kr906.63
ARS$143,654.42
Bs685.69
COP$373,055.14
₡49,452.33
L2,609.89
₲671,003.60
$U3,880.70
zł354.42
Already have an account? Log In

Sign Up

Share

Share with friends, get 20% off
Invite your friends to LearnDesk learning marketplace. For each purchase they make, you get 20% off (upto $10) on your next purchase.